Розмір (ШхГхВ): 3300 х 1200 х 760
Колір: Лісовий горіх Y-52
Матеріал: МДФ, натуральна шкіра, шпон, масив дерева
Покриття: натуральний шпон
Товщина стільниці: 50 мм
Товщина основи:19 мм.
Конференційний стіл Серії CLASSIC YFT166 призначений для комплектації кабінетів CLASSIC, а також використовується як окрема позиція для оформлення невеликих кімнат для перемовин, розрахованих на 10-12 відвідувачів. Стіл для перемовин має зрізані кути країв стільниці.
Зручна конструкція конференційного столу дозволяє комфортно розміститися всім учасникам перемовин. Дві опори – підстави стійко підтримують масивну стільницю конференційного столу. Компактна форма основи столу дозволяє комфортно розташуватися тим, хто сидить, не торкаючись опор столу для перемовин.
Стільниця конференційного столу складається з дерев'яного каркаса з фігурним кантом та вставками із зеленої або чорно їшкіри, які надають конференційному столу елегантності, що поєднується із зручністю.
Товщина основної стільниці 50мм. Поверхня столу фанерована натуральним шпоном Y-52 - темний горіх.
Пропонований стіл є частиною складської програми та завжди є у наявності на нашому складі у м. Києві.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Диал |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Орех |
| Размер стола в сложенном виде | |
| Глубина стола | 120 мм |
| Высота стола | 76 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина стола | 330 |
| стол | натуральный шпон |
| столешница | 50 мм |
| стола | МДФ, кожа, шпон, массив дерева |