Розмір (ШхГхВ): 2400 х 1100 х 760
Колір: Лісовий горіх Y-52
Матеріал: МДФ, зелена або чорна шкіра, шпон, масив дерева
Покриття: натуральний шпон
Товщина стільниці: 50 мм
Товщина основи: 19 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Диал |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Орех |
| Размер стола в сложенном виде | |
| Глубина стола | 110 мм |
| Высота стола | 76 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина стола | 240 |
| стол | натуральный шпон |
| столешница | 50 мм |
| стола | МДФ, кожа, шпон, массив дерева |