Розмір: 1745 х 530 х 882
Колір: лісовий горіх Y-52
Матеріал: МДФ, шпон, масив дерева
Покриття: натуральний шпон
Товщина топу: 50 мм
Боковини фільончасті: 50 мм.
Офісна тумба YCB 3050-4draw відноситься до серії кабінетних меблів "Класик" та призначена для комплектації кабінету керівника або кімнати для перемовин у класичному стилі. Тумбу можна використовувати як підставку під офісну техніку, телевізор або як окремий елемент. Тумба чудово поєднується із шафами класичного кабінету YDK 3050.
За допомогою тумби та шаф можна складати композиції, які зможуть прикрасити робоче місце керівника. Запропонована тумба класичного кабінету буде зручним атрибутом під час розміщення в кімнаті для перемовин.
Суворість ліній, дерев'яні фільонки, різьблені елементи підкреслюють досконалість ліній класичного кабінету YDK 3050. Тумба розділена на три секції: з боків праворуч та ліворуч закриті секції з полицею, посередині три висувні ящики.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Диал |
| Страна производитель | Китай |
| Тип тумбы | мобильная |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Тип фасада | распашной |
| Тип опор | Колесики |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина тумбы | 1745 мм |
| Глубина тумбы | 530 мм |
| Высота тумбы | 882 мм |
| Покрытие | |
| стол | натуральный шпон |
| Топ | |
| столешница | 50 мм |
| Каркас | |
| филенчатый | 50 мм |
| Столешница | |
| толщина | 185 мм |
| Материал | |
| стола | МДФ, кожа, шпон, массив дерева |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | орех лесной, Y-52 |