Технічні характеристики моделі: Solano 5 artleather grey (E6071)
Тип: крісло офісне
Колір: сірий
Матеріал оббивки: арткожа
Підлокітники: нерегульовані, матеріал - хромований метал, з чохлами з арткожи
Газліфт: хромований, 80 мм, 3-й клас
Хрестовина: хромований метал, 320мм, прогумовані колеса
Механізм та налаштування: Deep Tilt (DT) з регулюванням гойдання під вага користувача і фіксації в одному (робочому) положенні
Висота крісла: 92 - 100 см
Висота сидіння: 46 - 54 см
Висота спинки: 45 см
Ширина спинки: 45 см
Ширина сидіння: 47 см
Довжина сидіння: 46 см
Висота підлокітників: 68-76 см
Анатомічна посадка
Граничний вага 130 кг
Вага нетто 14 кг, брутто 16 кг
Розміри упаковки 76х34х58см
Гарантія: 12 місяців
Країна виробник: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Special4You |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Серый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Максимально допустимая нагрузка | 130 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал изготовления кресла | |
| Подлокотник | металл |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 47 см |
| Глубина сиденья | 46 см |