Тип: Крісло офісне
Колір білий
Матеріал покриття: Спинка і сидіння - високоякісна арткожа, тильна сторона - тканина сіра.
Сидіння: крісло Ray має
Профільоване сидіння - анатомічно правильне сидіння, що забезпечує максимальний комфорт і турботу про здоров'я, адже на такому сидінні не відбувається передавливания судин і застою крові (у внутрішніх органах).
Механізм: Tilt з регулюванням по висоті.
Корпус: Дерево, метал
Хрестовина: металева, 320 мм колір чорний, прогумовані колеса
Газліфт: хромований, 100 мм 3-й клас
Підголівник: нерегульований
Висота крісла: 85-95 см
Висота сидіння: 48-58 см
Висота спинки: 41 см
Ширина спинки: 43 см
Ширина сидіння: 47 см
Довжина сидіння: 41 см
анатомічна посадка
Гранична вага 100 кг.
Вага нетто 8 кг, брутто 9,2 кг
Розміри упаковки 57х58х45см
Гарантія: 12 місяців
Країна виробник: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Special4You |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал изготовления кресла | |
| Подлокотник | металл |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 47 см |
| Глубина сиденья | 41 см |