Тип: крісло керівника
Колір: темно-синій
Матеріал покриття: сидіння і спинка - арткожа
Механізм та налаштування: Tilt гойдання з регулюванням під вагу користувача
Підлокітники: нерегульовані, матеріал - метал хромований, оббивка - м'яка арткожа.
Хрестовина: металева хромована, 350мм, прогумовані колеса
Газліфт: хромований, 100мм 3-й клас
Висота крісла: 108-118 см
Висота сидіння: 51-61см
Висота спинки: 61,5 см
Ширина спинки: 47,5 см
Ширина сидіння: 49см
Довжина сидіння: 51 см
Висота підлокітників: 70-80 см
Граничний вага: 100кг
Вага нетто 16,5 кг, брутто 18,5 кг
Розміри упаковки 76х36х65см
Гарантія: 12 місяців
Країна виробник: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Special4You |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал изготовления кресла | |
| Подлокотник | металл |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 49 см |
| Глубина сиденья | 51 см |