Розмір 1 - ширина 1400 мм, висота 900 мм, глубина 450 мм.
Розмір 2 - ширина 1400 мм, висота 900 мм, глубина 600 мм. + 605 грн.
Ролики телескопічні і кромка ПВХ + 730 грн.





| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Тиса |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | ЛДСП |
| Тип | Комод |
| Толщина | 16 мм |
| Кромка деталей | Лента меламиновая 0.5 мм |
| Ширина комода | 140 |
| Глубина комода | 45 |
| Высота комода | 90 |
| Вес | |
| кг | 85 кг |