У наявності зелений колір.
Гарантія: 12 місяців
Переваги: крісло обладнане механізмом трансформації спинки відносно сидіння, що дає змогу відкинути спинку крісла та прийняти найзручніше положення для відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 66 см |
| Висота з урахуванням спинки | 116 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | натуральна шкіра, дерево - Палісандр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний оббивний матеріал | шкіра |