Колір дерева: горіх
Колір шкіри: коричневий
Матеріал: дерево, шкіра
Розмір крісла:
Висота крісла: 1260/1360мм
Висота від підлоги до сидіння: 550/650мм
Глибина сидіння: 520мм
Ширина сидіння: 490мм
Ширина з підлокітниками: 670мм
Механізм:
Тип механізму - мультиблок
- регулювання висоти сидіння
- режим хитання
- регулювання ступеня жорсткості хитання
- фіксація нахилу сидіння в 4-х положеннях
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Коричневий |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 67 см |
| Висота з урахуванням спинки | 136 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 61 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 71 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | дерево |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | натуральна шкіра, дерево - горіх |