Тип: Крісло керівника
Колір: чорний
Матеріал оббивки: Tеxtilinе (вільна циркуляція повітря)
Підлокітники: нерегульовані, матеріал - хромований метал, з чохлами з Tеxtilinе
Газліфт: 80 мм, 3-й клас
Хрестовина: хромований метал, 320 мм, прогумовані колеса з функцією гальма.
Механізм: Tilt гойдання з регулюванням під вага користувача
Висота крісла: 106,5-113,5 см
Висота сидіння: 46-54 см
Висота спинки: 61,5 см
Ширина спинки: 44 см
Ширина сидіння: 47,5 см
Довжина сидіння: 47 см
Висота підлокітників: 69-77 см
Анатомічна посадка
Граничний вага: 130 кг
Вага нетто: 15 кг, брутто: 16,5 кг
Розміри упаковки: 87х35х59 см
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | метал |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 47.5 см |
| Глибина сидіння | 47 см |