Тип: крісло керівника
Колір: білий
Материал обивки: арткожа
Підлокітники: нерегульовані, матеріал — хромований метал, з чохлами з арткожі
Газліфт: хромований, 80 мм,
Хрестовина: хромований метал, 320 мм, прогумовані колеса з функцією гальма.
Механізм і настроювання: Tilt з регулюванням гойдання під вагу користувача
Висота крісла: 106-114 см
Висота сидіння: 46-54 см
Висота спинки: 62 см
Ширина спинки: 45 см
Ширина сидіння: 48 см
Довжина сидіння: 47,5 см
Висота підлокітників: 69-77 см
Анатомічна посадка
Гранична вага: 130 кг
Вага нетто: 15 кг, брутто: 17 кг
Розміри упакування: 87х35х59 см
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Глибина сидіння | 45 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | метал |