Диван тримісний офісний ELEGANT виготовлений на дерев'яному каркасі, оббивка з натуральної шкіри, внутрішнє наповнення поліуретан. Підлокітники м'які з дерев'яними вставками, покритими натуральним шпоном тику. Колір дерев'яних частин підлокітника — європейський горіх Y-01 або палісандр Y-64.
Диван ELEGANT у комплекті з кріслами ELEGANT чудово підходить для обладнання зони відпочинку в кабінетах керівника або окремих кімнатах відпочинку. Також можливе використання диванів у залах переговорів, у приймальнях.
| Габаритні розміри дивана | |
|---|---|
| Глибина дивану | 80 см |
| Довжина дивану | 194 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 81 см |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Діал |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | натуральна шкіра |
| Колір | Палісандр Y-64 |