Для виготовлення дивана одномісного офісного ELEGANT використаний дерев'яний каркас, натуральна шкіра, поліуретан. М'які підлокітники з дерев'яною основою, покритою натуральним шпоном тику. Колір дерев'яних частин — європейський горіх Y-01 або палісандр Y-64.
У комплекті з кріслами цієї ж серії диван ELEGANT чудово підходить для обладнання зони відпочинку в кабінетах керівника або окремих кімнатах відпочинку. Також можливе використання диванів у залах переговорів, у приймальнях. Поєднання світлих і темних ділянок у шпоні європейський горіх дає змогу встановлювати дивани серії ELEGANT у приміщеннях, декорованих у світлому та темнішому тоні.
| Габаритні розміри дивана | |
|---|---|
| Глибина дивану | 80 см |
| Довжина дивану | 85 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 81 см |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Діал |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | натуральна шкіра |
| Колір | Європейський Горіх Y-01 |