Гарантія: 12 місяців
Переваги: Комфортна спинка
Дерев'яні підлокітники,
Комфортне сидіння
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина стільця | 61 см |
| Висота сидіння стільця | 47 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 105 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Діал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | натуральна шкіра |
| Колір | Палісандр Y-64 |
| розміри | |
| крісла | глибина сидіння 53 см, ширина сидіння 50 см см |