Гарантія: 12 місяців
Переваги: Комфортна спинка з бічною підтримкою.
Дерев'яні підлокітники та хрестовина
| Основні | |
|---|---|
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Виробник | Діал |
| Анатомічні властивості | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 125 см |
| Ширина крісла | 69 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 52 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | натуральна шкіра, дерево - Палісандр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота посадкової частини крісла | 119 |