| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина шафи | 255 см |
| Висота шафи | 202 см |
| Глибина шафи | 42 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Діал |
| Тип меблів | шафа для документів |
| Покриття | |
| шафи | шпон |
| Матеріал виготовлення | |
| Шафа | МДФ, шпон, дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Палісандр Y-64 |
| Товщина | |
| топ | 25 мм |