+ 5% додаткового зниження з виставкового залу — ціна столу 20 200 грн. з виставки.
Стіл у конференц-зал.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Глибина столу | 120 мм |
| Висота столу | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Черешня Y-64 |
| товщина | 60 мм |
| стіл | шпон |
| столу | МДФ, дерево, шпон |
| Довжина столу | 240 |