До комплекту столу входить вбудована тумба та тумба помічник. Торці стільниці виготовлені з дерев'яного масиву.
+ кожа 
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Довжина столу | 210 см |
| Глибина столу | 238 см |
| Висота столу | 76 см |
| Габаритні розміри сервісної тумби | |
| Глибина тумби | 50 см |
| Висота тумби | 50 см |
| Основні | |
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Сервісна тумба (тумба помічник) | 2 шт. |
| Стільниця | |
| товщина | 80 мм |
| Матеріал | |
| столу | МДФ, шкіра, шпон, масив дерева |
| Покриття | |
| стіл | шпон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Палісандр Y-64 |
| Ширина тумби | 200 |