Стільниця складається з дерев'яного каркаса з фігурною філіжанкою і вставками зі шкіри. Поверхня столу покрита натуральним шпоном (горіх) з п'ятикратним покриттям шовковисто-матовим лаком. Товщина стільниці 50 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Горіх |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Глибина столу | 120 мм |
| Висота столу | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| стіл | натуральний шпон |
| стільниця | 50 мм |
| столу | МДФ, шкіра, шпон, масив дерева |
| Довжина столу | 330 |