| Матеріал виготовлення столика | |
|---|---|
| Каркас, ніжки | шпон |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Діал |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 430 мм |
| Довжина столика | 1200 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Матеріал | |
| столу | шпон |
| Товщина | |
| стільниця | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниця | шпон |