| Габаритні розміри шафи-гардероба | |
|---|---|
| Глибина гардероба | 55 см |
| Ширина гардеробу | 67 см |
| Висота гардеробу | 212 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Діал |
| Склад комплекту | |
| Шафа-гардероб | 1 шт. |
| Стільниця | |
| товщина | 60 |
| Каркас | |
| фільончастих | 50 мм |
| Товщина | |
| полиць | 25 мм |
| боковин | 50 мм |
| Матеріал | |
| столу | МДФ, шкіра, шпон, масив дерева |
| Покриття | |
| стіл | натуральний шпон |
| Топ | |
| стільниця | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | горіх лісовий, Y-52 |