| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Виробник | Діал |
| Тип опор | Коліщата |
| Країна виробник | Китай |
| Тип фасаду | розпашний |
| Тип тумби | мобільний |
| Стільниця | |
| товщина | 50 мм |
| Покриття | |
| стіл | натуральний шпон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина столу | 120 |
| Колір | горіх лісовий, Y-52 |
| Глибина столу | 55 |
| Висота столу | 80 |
| Каркас | |
| фільончастих | 50 мм |
| Матеріал | |
| столу | МДФ, шкіра, шпон, масив дерева |
| Топ | |
| стільниця | 50 мм |