| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 210 см |
| Глибина столу | 100 см |
| Висота столу | 80 см |
| Стільниця | |
| товщина | 185 мм |
| Матеріал | |
| столу | МДФ, шкіра, шпон, масив дерева |
| Покриття | |
| стіл | натуральний шпон |
| Топ | |
| стільниця | 50 мм |
| Каркас | |
| фільончастих | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | горіх лісовий, Y-52 |