Ламіноване ДСП "Kronospan" Австрія.
Крайка протиударна "Rehau", (Німеччина) — стільниця, верхня кришка тумб і шаф — 2 мм.
Фурнітура "Minifix" компанії "Hafele" (Німеччина).
Ніжки регульовані компанії "Рерmo" (Італія).
Напрямні для висувних ящиків роликові компанії "Samet" (Туреччина).
Ручки металеві, виробник "Gamet" (Польща).
Верхні ящики приставних і мобільних тумб укомплектовані замками.
В наявності колір "Дуб Урбан".
Цвета:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина тумби | 400 мм |
| Глибина тумби | 550 мм |
| Висота тумби | 22 мм |
| Товщина стінок | 22 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |