Стільниця, ніжки, полиці шаф, верхні кришки тумб і шаф — ламіноване ДСП завтовшки 18 мм.
Крайка протиударна "Rehau", (Німеччина) — стільниця, верхні кришки тумб і шаф — 2 мм.
Фурнітура "Minifix" компанії "Hafele" (Німеччина).
Ніжки регульовані компанії "Рерmo" (Італія).
Матеріали:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 4000 мм |
| Глибина | 2000 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | стіл |