









КОЛІР ОББИВКИ

Колір Темно-сірий
ОПИС
Крісло AMF Tiana - стильне комп'ютерне крісло, призначене для облаштування робочого місця персоналу, а також може бути використане в домашньому інтер'єрі. Металева опора та хрестовина виготовляються зі сталі, під сидінням встановлений механізм регулювання висоти посадки. До того ж крісло виконуватиме декоративну функцію та стане яскравим акцентом в інтер'єрі приміщення. Пориньте в атмосферу комфорту та стилю з універсальним кріслом AMF Tiana, яке поєднує в собі елегантність, практичність та високу якість. Комфортне сидіння зі спеціальною формою підтримує вашу спину, а ергономічна конструкція дозволяє довгий час сидіти невтомно. Легка збірка дозволяє швидко встановити крісло і насолоджуватися його перевагами.
Піастра - це вузол кріплення сидіння офісного стільця на газліфт, а також на неї може встановлюють вузол фіксації спинки крісла: перманент-контакт або овалина. Піастра має ручку, за допомогою якої можна налаштовувати висоту крісла або стільця, натискаючи на керуючий клапан газліфта, на який встановлюється піастра.
Крісла необхідно розміщувати в сухих приміщеннях, що провітрюються (при температурі повітря від +5°C до +25°C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Крісла потрібно переносити, а не штовхати. Для максимально тривалого збереження первинного виду крісел, необхідно берегти їх від попадання прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, тому що через це їх колірможе потьмяніти та зміниться структура поверхні. Бережіть підлокітники крісел від механічних пошкоджень: відрегулюйте висоту столу та крісла так, щоб підлокітники не терлися об стільницю або іншу тверду поверхню. М'яка оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви регулярно чистити оббивку пилососом. Пляму чистіть негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Металевий каркас слід протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плямні жири або дрібні, трохи помітні подряпини можна відполірувати засобами для фарбованого металу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Темно-сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 8 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 530 |
| Глибина | 570 |
| Ширина сидіння | 420 |
| Глибина сидіння | 450 |
| Висота спинки | 410 |
| Висота виробу | 910 мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 410 мм |