

















КОЛІР ОББИВКИ

Колір Темно-сірий
ОПИС
Крісло для керівника AMF Alpharo – це втілення сучасності та комфорту. Пишне сидіння та спинка, а також м'які накладки на підлокітниках створюють максимальне відчуття комфорту та затишку. Крісло, створене з урахуванням комфорту, ергономіки та стилю. Каркас виготовлений із міцного металу та довговічного пластику, забезпечуючи надійну підтримку та тривалий термін служби. Крісло обтягнуте високоякісною тканиною та шкірозамінником PU. Матеріал має хорошу зносостійкість та практичний у догляді. Пластикові колеса забезпечують плавне пересування по підлозі без подряпин та шуму, роблячи це крісло ідеальним вибором для офісу. Крісло для керівника AMF Alpharo поєднує стиль, комфорт та функціональність, допомагаючи вам зберігати продуктивність та комфорт протягом усього робочого дня.
| Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по гойданню крісла можуть регулюватися, що дозволяє домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дозволяє швидко, без зайвих зусиль перевести організм з робочого стану в розслаблений і відпочиваючий. При цьому механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Даний механізм часто встановлюється на крісла для керівників, і рідше на операторські. Зручність даного механізму в тому, що він найпоширеніший, і, якщо сталася поломка, можна його безпроблемно замінити. Всі комплектуючі завжди є у продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас. |
Крісла необхідно розміщувати в сухих приміщеннях, що провітрюються (при температурі повітря від +5°C до +25°C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Крісла потрібно переносити, а не штовхати. Для максимально тривалого збереження первинного виду крісел, необхідно берегти їх від попадання прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, тому що через це їх колірможе потьмяніти та зміниться структура поверхні. Бережіть підлокітники крісел від механічних пошкоджень: відрегулюйте висоту столу та крісла так, щоб підлокітники не терлися об стільницю або іншу тверду поверхню. М'яка оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви регулярно чистити оббивку пилососом. Пляму чистіть негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Металевий каркас слід протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плямні жири або дрібні, трохи помітні подряпини можна відполірувати засобами для фарбованого металу.
| Основні | |
|---|---|
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | поліамід |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 67 |
| Глибина крісла | 74 |
| Вага крісла | 18 |
| Висота з урахуванням спинки | 116 |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Тип механізму | Tilt |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 52 |
| Глибина сидіння | 47 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 710 |
| Висота виробу | 1160 мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 460 мм |
| Діаметр хрестовини | 700 мм |