Нерегульовані за висотою опори шафи. Виготовляється з ДСП завтовшки: 16 мм. Задня стінка шафи — біле ДВП.
Матеріали ДСП:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROKO |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Тип фасаду | розпашний |
| Тип меблів | шафа для документів |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 70 см |
| Глибина шафи | 34.7 см |
| Висота шафи | 182 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |