












КРЕСЛО SLIM NET CF
КОЛІР ПРОВИДКИ

Сітка сіра
ТОВАР У НАЛИЧІ
Зручна доставка
Зручна оплата
Сертифікат якості
Екологічність
Гарантія виробника
Повернення 14 днів
ВІДЕО ОБЗОР
ОПИС
Крісло Slim призначене не тільки для роботи за комп'ютером, але й для доповнення антуражу приміщення, зробленого в стилі Хай Тек.
Гарно виготовлена конструкція не тільки має вишуканий вигляд, але й дуже зручна у використанні. Ультратонка спинка повторює всі вигини людської спини, що дає змогу сидіти на кріслі Слім досить тривалий період часу. Зручні підлокітники розташовані на рівні згину рук, що дуже зручно для розслабленої та вільної пози.
До колекції крісел Slim входить кілька модифікацій крісел, як-от:
1. Крісло з високою спинкою на хрестовині. На конструкції встановлений механізм повороту на 360 градусів і регулювання за висотою й механізмом гойдання, тому користуватися ним може людина будь-якого зросту. А широка основа сидіння підходить для людей будь-якої комплекції.
2. Крісло з низькою спинкою на хрестовині. Аналогічно креслу з високою спинкою, за винятком того, що спинка виготовлена в нижчому виконанні.
3. Крісло на полозах або конференц- варіант. Часто таке крісло використовують як компаньйон до крісла на хрестовині. Його можна використовувати в комбінації з основним кріслом, наприклад, для відвідувачів, або в конференц-заряд.
Ця модифікація крісла Slim Net CF виготовляється на полозах. Рекомендується для використання в конференц-залах або зонах для відвідувань.
Тканина сітка, використовувана в наших кріслах, буває двох різновидів:
— тканина сітка для спинок складається зі 100% поліестеру зі щільністю 500 г/м2.
— тканина сітка для сидінь дубльована складається зі 100% поліестеру зі щільністю 350 г/м2.
Якісна оббивка не тільки має естетичний вигляд, але й легка в прибиранні. Виріб добре протирається ганчіркою з використанням якісного мийного засобу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Конференційне |
| Підстава крісла | Полози |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 56 см |
| Глибина крісла | 58 см |
| Висота з урахуванням спинки | 92 см |
| Вага крісла | 10.9 кг |