





Колір Бежевий
Зручна доставка
Зручна оплата
Сертифікат якості
Екологічність
Гарантія виробника
Повернення 14 днів
Стілець обідній AMF Cherry-C — новинка в колекції стільців Loft. Каркас стільця виготовлений із міцного, зварного металу. Ніжки виробу розташовані під невеликим кутом. Така конструкція забезпечує міцність і надійність моделі й унеможливлює розхитування під час використання. На ніжках є пластикові заглушки, які збережуть цілісність вашому підлоговому покриттю. Вельветова оббивка прикрашена декоративною строчкою. Стілець обідній AMF Cherry-C прикрасить вашу кухню та забезпечить максимальний комфорт під час використання.
Стільці необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (за температури повітря від +5 °C до +25 °C і відносної вологості повітря від 30% до 70%). Стільці потрібно переносити, а не штовхати. Для максимально довгого збереження первинного вигляду стільців необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поруч із опалювальними приладами, позаяк через це може поблякнути їхній колір і змінитися структура поверхні. М'які стільці довше збережуть привабливий вигляд, якщо ви регулярно чиститимете їх оббивку пилососом. Плями чистьте негайно спеціальними засобами з догляду за виробами зі штучної шкіри. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Металевий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних мийних засобів. Плями жиру або дрібні, ледь помітні подряпини можна відполірувати очисними засобами для фарбованого металу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Бежевий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 45 см |
| Глибина стільця | 53 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 87 см |
| Вага | 6 кг |