Колір чорний
Матеріал покриття: спинка, сидіння - якісна артшкіра.
Механізм та налаштування: Anyfix з фіксацією в будь-якому положенні та регулюванням гойдання під вагу користувача
Корпус: Дерево, посилений пластик
Підлокітники: регульований (піднімається та опускається), матеріал: чорний пластик з оббивкою з артшкіри чорного кольору
Хрестовина та ролики: посилений пластик, колір чорний, 350 мм, прогумовані ролики
Газліфт: пофарбований у чорний колір, 100 мм 3-й клас
Підголівник: нерегульований
Висота крісла: 105-115 см
Висота сидіння: 47-57 см
Висота спинки: 67 см
Ширина спинки: 54 см
Ширина сидіння: 53 см
Довжина сидіння: 50 см
Висота підлокітників: 65-75 см
Анатомічна посадка
Гранична вага: 120 кг
Вага нетто 14,9 кг, брутто 17,00 кг
Розміри упаковки 70х34х60 см
Гарантія: 12 місяців
Країна виробник: Китай
Технічна можливість підігнати крісло Special4YOU під Ваші анатомічні особливості, зробить Вашу роботу максимально зручною.
Завдяки поперековій підтримці, забудьте про болі від постійного статичного навантаження. У кріслі Special4YOU повний робочий день стане невідчутним! Ергономічна спинка має анатомічно правильну форму, повторюючи природний вигин хребта. Така спинка дозволить зберігати природний кровотік для живлення хребта та головного мозку.
Пневмоліфт допоможе підлаштувати крісло по необхідній висоті, а якісний шарнір забезпечує легке обертання крісла, яке сприяє рухливості в ділянці таза і дозволяє ногам прийняти зручне положення, не викликаючи набряклості.
Режим гойдання з регулюванням під вагу користувача, заспокоїть нервову систему, усуне статичне навантаження на м'язи та хребет.
Перфорована спинка з оббивкою, що «дихає», не акумулює тепло і вологу, відштовхує запахи. Стійкий до деформації наповнювач набуває форми тіла, роблячи Ваше становище у кріслі ще зручнішим.
Повноцінне розслаблення м'язів буде досягнуто завдяки правильному положенню Ваших рук, завдяки функції регулювання підлокітників.
Наявність підголівника дозволяє спертися і розслабити як спину, а й шию, і частково плечі, що потрібно при тривалої роботі. Підголівники можуть бути вбудованими або приставними, деякі крісла оснащені додатковими можливостями регулювання підголівників за висотою або кутом нахилу.
Широка хрестовина має більшу стійкість при відхиленні.
Прогумовані колеса для безшумного пересування крісла різними поверхнями. Колеса з функцією гальма автоматично блокуються за відсутності навантаження на крісло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | Артшкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 54 см |
| Висота спинки | 67 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | AnyFix |