








Колір Коричневий
Зручна оплата
Сертифікат якості
Екологічність
Гарантія виробника
Повернення 14 днів
Поворотне крісло AMF Galaktika створене для користувачів, які цінують комфорт і сучасний дизайн. Ви можете розмістити на кріслі своїх гостей за столом, забезпечуючи винятковий комфорт під час вечері в колі сім'ї та друзів. Крісло також стане чудовим елементом вітальні або офісу, створивши простір для релаксації та відпочинку після напруженого дня. Поворотне крісло AMF Galaktika ідеально доповнить обідню зону, вітальню, дитячу кімнати. Підійде як для домашнього використання, так і для використання в кафе, ресторані або офісі. Крісло забезпечить тривалий термін експлуатації завдяки використанню високоякісних і надійних матеріалів.
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (за температури повітря від +5 °C до +25 °C і відносної вологості повітря від 30% до 70%). Крісла потрібно переносити, а не штовхати. Для максимально довгого збереження первісного вигляду крісел необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поруч із опалювальними приладами, позаяк через це може поблякнути їхній колір і змінитися структура поверхні. Бережіть підлокітники крісел від механічних пошкоджень: відрегулюйте висоту столу та крісла так, щоб підлокітники не терлися об стільницю або іншу тверду поверхню. М'яка оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви регулярно чиститимете оббивку пилососом. Плями чистьте негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Металевий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних мийних засобів. Плями жиру або дрібні, ледь помітні подряпини можна відполірувати очисними засобами для фарбованого металу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава стільця (база) | стандартне (4 ніжки) |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Коричневий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 55 см |
| Глибина стільця | 60 см |
| Висота сидіння стільця | 45 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 89 см |
| Вага | 13.8 кг |