













ВИБРАТИ КОЛІРНЕ ОЧИВКИ

Колір Сірий
Стіл обідній AMF Umberto — це сучасний стильний стіл, незамінний в інтер'єрі в стилі хай-тек або техно. Прямокутна форма стола ідеальна для кухонь, матеріали довговічні. Стільниця з гартованого скла чудово показує себе в щоденному використанні, не вбирає запахи, стійка до вологи, має естетичний вигляд завжди. Ніжки з металевої труби пофарбованої в чорний колір, стійкі, довговічні та міцні. Шарнірні опори чудове рішення у разі нерівностей підлоги.
Стіл виготовлений із високотехнологічних матеріалів, які невибагливі в догляді, стіл можна мити за допомогою звичайних мийних засобів і протирати м'якою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Вага | 18 кг |
| Товщина стільниці | 8 мм |