Крісла Special4You вирізняють такі параметри, які задовольнять найвимогливішого користувача:
Регулювання крісла за висотою дає змогу підняти або опустити сидіння на потрібний рівень для правильної посадки, за якої коліна мають бути зігнуті під прямим кутом, ступні торкатися підлоги.
Режим гойдання — заспокоює нервову систему, усуває статичне навантаження на м'язи та хребет, що безсумнівно корисно для здоров'я. Здебільшого супроводжується регулюванням під вагу користувача.
Наявність підголівника дає змогу спертися та розслабити не тільки спину, але й шию, і частково плечі, що необхідно під час тривалої роботи. Підголівники можуть бути вбудованими або приставними, деякі крісла мають додаткові можливості регулювання підголівників за висотою або кутом нахилу.
Висока спинка — цей параметр дуже важливий, якщо ви робите в кріслі понад 2 години поспіль. Така спинка доходить до рівня плечей користувача, що дає змогу розслабити плечовий пояс.
Профільована спинка — спинка, має анатомічно правильну форму, що повторює природний вигин хребта, створюваний кривиною поперекової опори та вигин грудного відділу хребетного стовпа. Така спинка дає змогу зберігати природний кровообіг для живлення хребта та головного мозку. Що сприятливо позначається на здоров'ї та самопочутті.
Профільоване сидіння — анатомічно правильне сидіння, що забезпечує максимальний комфорт і турботу про здоров'я, адже на такому сидінні не відбувається перетискання судин і застою крові (у внутрішніх органах).
Якщо крісло із сітчастої тканини — це, звісно ж, природна вентиляція, яка дасть змогу почуватися в кріслі зручно за будь-якої температури в приміщенні.
Широка хрестовина — крісло має велику стійкість під час відхилення.
Прогумовані колеса — для безшумного пересування крісла різними поверхнями Якщо колеса з функцією гальма — то вони автоматично блокуються, якщо немає навантаження на крісло.
Технічні характеристики моделі: Sicilia beige (E6101)
Тип: Крісло офісне
Колір: бежевий
Механізм: Multiblock (з фіксацією в 4 положеннях) з регулюванням гойдання під користувацьку вагу
Матеріал покриття: сидіння і спинка — арткожа
Підлокітники: нерегульовані, матеріал-хромований метал, оббивка — арткожа
висота крісла 116-122 см
висота сидіння 50-56 см
висота підлокітників 70-76 см
ширина сидіння 52 см
глибина сидіння 52 см
ширина спинки 51 см
висота спинки 72 см
попереднє навантаження — 130 кг
Вага нетто 15,5 кг, брутто 17,5 кг.
Розміри паковання 81х34х64 см
Гарантія: 12 місяців
Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Бежевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 116 см |
| Вага крісла | 15.5 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | сталь |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | Артшкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Ширина спинки | 51 см |
| Висота спинки | 72 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Тип механізму | Multi-block |