Технічні характеристики моделі: Alize white (E0406)
Тип: офісне крісло
Колір: білий
Материал обивки: арткожа
Механізм: Tilt з режимом гойдання з регулюванням під користувацьку вагу
Підлокітники: нерегульовані, матеріал — хромований метал, оббивка — арткожа
Хрестовина: хромований метал (350 мм), прогумовані колеса
Газліфт: хромований, (100 мм) 3-й клас
Висота крісла: 116-126 см
Висота сидіння: 48,5-58,5 см
Висота спинки: 69 см
Ширина спинки: 50 см
Ширина сидіння: 53см
Довжина сидіння: 52 см
Висота підлокітників: 71,5-81,5 см.
Гранична вага: 120 кг
Вага нетто 15,5 кг, брутально 17,5 кг.
Розміри паковання 83х33х64 см
Гарантія: 12 місяців
| Материал обивки | ART-кожа |
| Матеріал корпусу | Фанера + метал |
| Колір | Білий |
| Механізм | Anyfix |
| Макс. навантаження, кг | 120 |
| Макс. кут нахилу спинки | 135° |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Матеріал основи | Метал |
| Підлокітники | Нерегульовані |
Країна-виробник: Китай
Завдяки поперековій підтримці, забудьте про біль від постійного статичного навантаження. У кріслі повний робочий день стане невідчутним!
Ергономічна спинка має анатомічно правильну форму, повторюючи природний вигин хребта. Така спинка дасть змогу зберігати природний кровообіг для живлення хребта та головного мозку.
Пневмоліт допоможе підлаштувати крісло за необхідною висотою, а якісний шарнір забезпечує легке обертання крісла, що сприяє рухливості в зоні таза та дає змогу ногам набути зручного положення, не викликаючи набряклості.
Режим гойдання з регулюванням під вагу користувача заспокоїть нервову систему, усуне статичне навантаження на м'язи та хребет.
Перфорована спинка з повітропроникною оббивкою не тримає тепло та вологу, відштовхує запахи. Стійкий до деформації наповнювач набуває форми тіла, роблячи ваше положення в кріслі ще зручнішим.
Широка хрестовина має велику стійкість під час відхилення.
Прогумовані колеса для безшумного пересування крісла різними поверхнями. Колеса з функцією гальма автоматично блокуються, якщо немає навантаження на крісло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Білий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 116 см |
| Вага крісла | 15.5 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | сталь |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | Артшкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Тип механізму | AnyFix |