Крісло для керівника AMF Lincoln — м'яке та комфортабельне крісло в сучасному стилі. Крісло представлене в трьох актуальних кольорах, тому кожен користувач зможе підібрати крісло, що підходить до інтер'єру його кабінету або кімнати. Спинка та сидіння сконструйовані з урахуванням сучасних ергономічних вимог: бічні підтримки спини, зручний підголівник, комфортна спинка. Важлива особливість — механізм гойдання Anyfix, який дає змогу зафіксувати крісло в будь-якому положенні. Як оббивка використаний зносостійкий шкірозамінник. Класичне оформлення дає змогу цьому крісла вписатися в будь-який інтер'єр. Довговічність конструкції забезпечують надійні та практичні матеріали. Міцні пластикові ролики покриті термопластичною гумою й не залишають слідів і подряпин на підлоговому покритті. Крісло призначене для статичного вертикального навантаження до 120 кг.
Механізм Механізм гойдання "AnyFix" дає змогу не тільки вільно розгойдуватися вперед-назад, але й зафіксувати будь-яке проміжне положення. AnyFix має регулювання висоти сидіння, щоб підлаштувати крісло під зріст того, хто сидить, а також регулювання жорсткості й амплітуди гойдання, щоб поєднати їх із його вагою. Це два самостійних важелі, у призначеній для яких легко розібратися навіть новачкові. Гойдання з використанням механізму AnyFix дає змогу зняти денне статичне навантаження з хребта та швидко повернути робочий стан, Дозволене після кількох хвилин такої легкої релаксації. Механізм AnyFix зараз дуже популярний, оскільки ціна його порівнянна з ціною механізму Tilt, а переваг набагато більше. Купуючи крісло з механізмом "AnyFix", Ви отримуєте комфорт і насолоду від проведення часу на робочому місці.
Шкірзамінник PU Шкірзамінник PU створюється за інноваційними технологіями та складається з декількох шарів. Два нижні виготовлені з натуральної шкіри стандартної вичинки, яка зберігає свою майже нульову гігроскопічність і повітропроникність. А верхній шар — це поліуретан, який надає матеріалу чудові естетичні характеристики: шкіра фарбується в різні кольори, на неї може бути нанесене різне тиснення, що імітує фактуру натуральної шкіри різних тварин. Водночас шкірозамінник PU набагато легший, еластичніший, різноманітніший, довговічніший та міцніший за натуральну шкіру, і, звісно, дешевший. Але за зовнішніми параметрами відрізнити його від натуральної шкіри буває досить складно, так високо схожості.
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (за температури повітря від +5 °C до +25 °C і відносної вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первісного вигляду крісел необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поруч із опалювальними приладами, позаяк через це їхній колір може потьмяніти й змінитися структура поверхні. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви регулярно чиститимете її пилососом. Плями чистьте негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, яка вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних мийних засобів.










| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 63 см |
| Глибина крісла | 67 см |
| Висота з урахуванням спинки | 106 см |
| Вага крісла | 13.1 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | Нейлон |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Тип механізму | AnyFix |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |