Стіл AMF Fold розкладний часто застосовується для школярів або абітурієнтів, а також може бути використаний на кухні або домашньому побуті. Простий процес складання та розкладання істотно мінімізує площу використання. Завдяки компактним розмірам столу в складеному вигляді, його можна зберігати практично в будь-якому місці вашого будинку. Висота столу стандартних розмірів. Стільниця з міцного ДСП, ніжки з металевого каркаса з регулюванням за висотою. Універсальні кольори стільниці дадуть змогу розмістити такий стіл у будь-якому приміщенні. Виріб постачається в зібраному вигляді.
ДСП
ДСП — деревинно-струменева плита — один із найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, має низку переваг, як-от низька вартість, гарний і різноманітний зовнішній вигляд (залежно від типу лички), міцність конструкції, стійкість до вологи та деформации. Як відомо, ДСП виготовляють зі стружки й тирси, просочених формальдегідною смолою для кращого скріплення за високої температури. Її можна просто та швидко обробляти під час виготовлення виробів. Найсучаснішим видом цього матеріалу є ламінована ДСП (ЛДСП), саме вона використовується під час виготовлення меблів AMF.
Правила догляду
Стіл виготовлений із високотехнологічних матеріалів, які невибагливі в догляді, навіть попри світлий колір, стіл можна мити за допомогою звичайних мийних засобів і протирати м'якою тканиною.



















| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1380 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |