Офісне Крісло AMF Атлет — це прекрасний недорогий, але показний варіант для керівника. Крісло добре впишеться в офіс і чудово підійде для домашнього кабінету. Воно має чудовий зовнішній вигляд, водночас зручне, з вигнутою спинкою, що дасть змогу зняти навантаження з хребця під час довгого сидіння. Крісло Атлет допоможе вам грамотно та корисно організувати свій робочий простір. Воно виготовлене з недорогих, але надійних матеріалів. Тривалий час ви зможете комфортно працювати або відпочивати в такому кріслі. Крісло комплектується стійкою хрестовиною, яка виключає падіння виробу.
Зусилля по хитанню крісла можуть регулюватися, що дає змогу домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дає змогу швидко, без зайвих зусиль перевести організм із робочого стану в розслаблене та відпочило. Водночас механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Цей механізм часто встановлюється на крісла для керівників і рідше на операторські. Зручність цього механізму в тому, що він найпоширеніший і, якщо сталося зламання, можна його безпроблемно замінити. Усі комплектуючі завжди є в продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас.
Шкірзамінник PVC Зносостійкість за тістом Martindale: 25 000 циклів Товщина: 0,7 мм
Шкірзамінник PVC — це високотехнологічний матеріал, що складається з декількох шарів, у кожного з яких своя функція. Нижній шар — волокниста основа, яка надає матеріалу унікальних властивостей: міцність, еластичність, здатність до драпірування. Основа може бути трикотажною, тканою або нетканою. Верхній шар — ПВХ, що імітує малюнок і фактуру натуральної шкіри. Матеріал абсолютно безпечний для людини, це доведено широким застосуванням ПВХ у медичній практиці. Шкірзамінник PVC є зносостійким, зручним у догляді та комфортним в експлуатації матеріалом. Покриття з ПВХ може створювати ілюзію гладкої, лакової або фактурної шкіри, кількість забарвлень досить висока. До переваг шкірозамінника PVC належать: екологічна безпека, довгий термін експлуатації, зручність і простота в догляді.
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (за температури повітря від +5 °C до +25 °C і відносної вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первинного вигляду крісел необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поруч із опалювальними приладами, позаяк через це їхній колір може тьмяніти й змінитися структура поверхні. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви регулярно чиститимете її пилососом. Плями чистьте негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, яка вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних мийних засобів.











| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Бежевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 11.7 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Тип механізму | Tilt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 620 |
| Глибина | 630 |
| Ширина сидіння | 500 |
| Глибина сидіння | 480 |
| Висота спинки | 700 |
| Висота виробу | 1180 мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 410 мм |
| Діаметр хрестовини | 640 мм |