Тип: крісло керівника
Колір: чорний
Матеріал покриття: сидіння і спинка — арткожа.
Механізм і настроювання: Tilt з регулюванням гойдання під вагу користувача
Підлокітники: нерегульовані, матеріал — метал хромований, оббивка — м'яка арткожа
Хрестовина: металева хромована, 320 мм, прогумовані колеса
Газліфт: хромований, 100 мм 2-й клас
Висота крісла: 127-117 см
Висота сидіння: 57-47 см
Висота спинки: 70 см
Ширина спинки: 50 см
Ширина сидіння: 52 см
Довжина сидіння: 52 см
Висота підлокітників: 70-80 см
Гранична вага: 130 кг
Вага нетто: 18 кг, брутто: 19,5 кг
Розміри упакування: 83х35х58 см
Гарантія: 12 місяців
Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Глибина сидіння | 47.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник | метал |