Колір дерева: палісандр
Колір шкіри: чорний
Матеріал: дерево, шкіра
Розміри крісла:
Висота крісла: 1250/1320мм
Висота від підлоги до сидіння: 520/590мм
Глибина сидіння: 480мм
Ширина сидіння: 530мм
Ширина з підлокітниками: 670мм
Механізм:
Тип механізму - посилений механізм хитання
- регулювання висоти сидіння
- режим хитання
- регулювання ступеню жорсткості хитання
- фиксація нахилу сидіння в крайніх положеннях
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 67 см |
| Висота з урахуванням спинки | 132 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 52 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 59 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | натуральна шкіра, дерево - Палісандр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота посадкової частини крісла | 125 |