Колір дерева: палісандр
Колір шкіри: бежевий
Матеріал: дерево, шкіра
Розміри крісла:
Висота крісла: 117/121см
Висота від підлоги до сидіння: 47/51см
Глибина сидіння: 49см
Ширина сидіння: 54см
Ширина з підлокітниками: 70см
Механізм:
Тип механізму - мультиблок
- регулювання висоти сидіння
- режим гойдання
- регулювання ступеня жорсткості гойдання
- фіксація нахилу сидіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Бежевий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 70 см |
| Висота з урахуванням спинки | 121 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 51 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | натуральна шкіра, дерево - Палісандр |