Колір дерева: палісандр
Колір шкіри: чорний
Матеріал: дерево, шкіра
Розмір крісла:
Висота крісла: 121/126см
Висота від підлоги до сидіння: 50/55см
Глибина сидіння: 53см
Ширина сидіния: 44см
Ширина з підлокітниками: 73см
Механізм:
Тип механізму - мультиблок
- регулювання висоти сидіння
- режим хитання
- регулювання ступеня жорсткості хитання
- фіксація нахилу сидіння
Гарантія: 12 місяців
Переваги:
Колір дерева: палісандр
Колір шкіри: зелений
Матеріал: дерево, шкіра
Розміри крісла:
Висота крісла: 121/126см
Висота від підлоги до сидіння: 50/55 см
Глибина сидіння: 53см
Ширина сидіння: 44см
Ширина з підлокітниками: 73см
Механізм:
Тип механізму — мультиблок
- регулювання висоти сидіння
- режим гойдання
- регулювання ступеня жорсткості гойдання
- фіксація нахилу сидіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 73 см |
| Висота з урахуванням спинки | 126 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | дерево |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 44 см |
| Глибина сидіння | 44 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | натуральна шкіра, дерево палісандр |