Колір дерева: палісандр
Колір шкіри: зелений
Матеріал: дерево, шкіра
Розмір крісла:
Висота крісла: 1110/1160мм
Висота від підлоги до сидіння: 460/550мм
Глибина сидіння: 520мм
Ширина сидіння: 540мм
Ширина з підлокітниками: 660мм
Механізм:
Тип механізму - TILT, механізм хитання
- регулювання висоти сидіння
- режим хитання
- регулювання ступеня жорсткості хитання
- фіксація нахилу спинки відносно сидіння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Зелений |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 66 см |
| Висота з урахуванням спинки | 116 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | натуральна шкіра, дерево - Палісандр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний оббивний матеріал | шкіра |