Розмір: 1745 х 530 х 882
Колір: лісовий горіх Y-52
Матеріал: МДФ, шпон, масив дерева
Покриття: натуральний шпон
Товщина топу: 50 мм
Боковини фільончасті: 50 мм.
Офісна тумба YCB 3050-4draw відноситься до серії кабінетних меблів "Класик" та призначена для комплектації кабінету керівника або кімнати для перемовин у класичному стилі. Тумбу можна використовувати як підставку під офісну техніку, телевізор або як окремий елемент. Тумба чудово поєднується із шафами класичного кабінету YDK 3050.
За допомогою тумби та шаф можна складати композиції, які зможуть прикрасити робоче місце керівника. Запропонована тумба класичного кабінету буде зручним атрибутом під час розміщення в кімнаті для перемовин.
Суворість ліній, дерев'яні фільонки, різьблені елементи підкреслюють досконалість ліній класичного кабінету YDK 3050. Тумба розділена на три секції: з боків праворуч та ліворуч закриті секції з полицею, посередині три висувні ящики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тумби | мобільний |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | розпашний |
| Тип опор | Коліщата |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина тумби | 1745 мм |
| Глибина тумби | 530 мм |
| Висота тумби | 882 мм |
| Покриття | |
| стіл | натуральний шпон |
| Топ | |
| стільниця | 50 мм |
| Каркас | |
| фільончастих | 50 мм |
| Стільниця | |
| товщина | 185 мм |
| Матеріал | |
| столу | МДФ, шкіра, шпон, масив дерева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | горіх лісовий, Y-52 |