Розмір: 1200 х 700 х 800
Колір: лісовий горіх Y-52, зелена або чорна вставка
Матеріал: МДФ, шкіра, шпон, масив дерева
Покриття: натуральний шпон
Товщина стільниці: 50 мм
Товщина основи: 19 мм.
Приставний стіл YDK 3050BT використається для комплектації кабінету керівника серії CLASSIC. Брифінг виконаний у стилі класичного кабінету керівника з використанням шкіри, натурального шпону та масиву дерева. Брифінг використовується як приставний елемент до столу керівника для розміщення двох відвідувачів та проведення переговорів із невеликою кількістю відвідувачів. Запропонований брифінг чудово підходить для проведення зустрічей віч-на-віч.
Запропонований стіл брифінг може використовуватися як окремий стіл для референта в кімнаті для засідань. Стіл має компактні розміри, що дозволяє зайняти невелике місце та зручний для роботи з комп'ютером.
Форма столу – брифінгу прямокутна зі вставкою з шкіри по середині, що відповідає дизайну класичного кабінету YDK3050. Всі елементи столу мають різьблені фільончасті частини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Склад комплекту | |
| Конференц-приставка | 1 шт. |
| Габаритні розміри конференц-приставки | |
| Довжина приставки | 120 см |
| Глибина приставки | 70 см |
| Висота приставки | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Зелений |
| Покриття | |
| стіл | натуральний шпон |
| Топ | |
| стільниця | 50 мм |
| Стільниця | |
| товщина | 50 мм |
| Матеріал | |
| столу | МДФ, шкіра, шпон, масив дерева |
| Каркас | |
| фільончастих | 50 мм |