Розмір (ШхГхВ): 1800 х 900 х 800
Колір: Лісовий горіх Y-52
Матеріал: МДФ, шкіра, шпон, масив дерева
Покриття: Натуральний шпон горіха,
Товщина стільниці: 185 мм
Товщина топа стільниці: 50 мм
Товщина каркасу: 50 мм.
Кабінет Серії CLASSIC "Класик". Класичний стіл керівника YDK3050 з однією тумбою. Нова модель столу керівника зі зменшеними розмірами для кабінету керівника із компактним розміщенням. Ця модель є прототипом класичного столу керівника серії "Класик". При зменшенні розміру столу до 1800мм по ширині, для зручності та комфорту було видалено одну тумбу, що дозволило збільшити вільний простір для того хто сидить за столом.
Рекомендуємо використовувати стіл керівника як для обладнання робочого місця керівника VIP-рівня так і в домашньому інтер'єрі. Окремо до комплекту може входити бічний помічник Return 3050 (800x600x800h) та брифінг-приставка YDK 3050 BT. Стіл для керівника може комплектуватись усіма елементами кабінетних меблів серії Класик з урахуванням ваших побажань. Також можливе виготовлення індивідуальних елементів кабінету за Вашими уподобаннями.
Виробником меблів для керівника є фабрика в Китаї, яка використовує високотехнологічне європейське обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Діал |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Горіх |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 800 мм |
| Глибина столу | 900 мм |
| Стільниця | |
| товщина | 185 мм |
| Матеріал | |
| столу | МДФ, шкіра, шпон, масив дерева |
| Покриття | |
| стіл | натуральний шпон |
| Топ | |
| стільниця | 50 мм |
| Каркас | |
| фільончастих | 50 мм |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | True |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 180 |