

















ОПИС
Стілець барний AMF Clif виготовлений у двох кольорах оббивки: Creme і Dark grey. Виріб вирізняється оригінальною формою, стійкістю і зручністю під час сидіння. Каркас стільця зроблений із якісного металу. Довгі металеві ніжки виготовлені в чорному кольорі. В основі сидіння використаний фанерний моноблок, що робить його міцним і компактним. Під час оббивки використаний високоякісний шкірозамінник PU з декількох шарів. Натуральні нижні шари надають матеріалу повітропроникність і гігроскопічність. Використання поліуретану у верхніх шарах роблять матеріал еластичним, міцним і довговічним. Водночас, стоїть така модель набагато дешевша, ніж з оббивкою з натуральної шкіри. Невеликі зовнішні габарити та вага виробу дають змогу легко переміщати барний стілець або транспортувати. Виріб витримує навантаження до 120 кг.
Шкірзамінник PU
Шкірзамінник PU створюється за інноваційними технологіями та складається з декількох шарів. Два нижні виготовлені з натуральної шкіри стандартної вичинки, яка зберігає свою майже нульову гігроскопічність і повітропроникність. А верхній шар — це поліуретан, який надає матеріалу чудові естетичні характеристики: шкіра фарбується в різні кольори, на неї може бути нанесене різне тиснення, що імітує фактуру натуральної шкіри різних тварин. Водночас шкірозамінник PU набагато легший, еластичніший, різноманітніший, довговічніший та міцніший за натуральну шкіру, і, звісно, дешевший. Але за зовнішніми параметрами відрізнити його від натуральної шкіри буває досить складно, так високо схожості.
Правила догляду
Стільці необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (за температури повітря від +5 °C до +25 °C і відносної вологості повітря від 30% до 70%). Стільці потрібно переносити, а не штовхати. Для максимально довгого збереження первинного вигляду стільців, необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поруч із опалювальними приладами, позаяк через це може поблякнути їхній колір і змінитися структура поверхні. М'які стільці довше збережуть привабливий вигляд, якщо ви регулярно чиститимете їх оббивку пилососом. Плями чистьте негайно спеціальними засобами з догляду за виробами зі штучної шкіри. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Металевий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних мийних засобів. Плями жиру або дрібні, ледь помітні подряпини можна відполірувати очисними засобами для фарбованого металу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина табуретки | 530 мм |
| Висота табуретки | 920 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 920 мм |
| Вага | 7 кг |
| Висота спинки | 290 мм |
| Висота сидіння стільця | 440 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |