Тип: крісло офісне
Колір: коричневий
Матеріал покриття: сидіння і спинка - арткожа
Механізм: Tilt гойдання з регулюванням під вага користувача
Підлокітники: нерегульовані, матеріал-пластик, колір - gold, оббивка - арткожа
Хрестовина: посилений пластик, колір - gold, 350 мм.
Колеса: гумові.
Газліфт: 100 мм, 3-й клас.
Висота крісла: 115-125 см
Висота сидіння - 48-58 см
Висота спинки: 74 см
Ширина спинки: 52 см
Ширина сидіння: 54 см
Довжина сидіння: 56 см
Висота підлокітників: 68,5-78,5 см
Граничний вага: 120кг.
Вага нетто 17,88 кг, брутто 19,50 кг.
Розміри упаковки 78х38Х65,5 див.
Гарантія: 12 місяців
Країна виробник: Китай.
Завдяки поперековій підтримці, забудьте про біль від постійного статичного навантаження. У кріслі Special4YOU повний робочий день стане невідчутний!
Ергономічна спинка має анатомічно правильну форму, повторюючи природний вигин хребта. Така спинка дозволить зберігати природний кровотік для харчування хребта і головного мозку.
Пневмоліфт допоможе підлаштувати крісло по необхідній висоті, а якісний шарнір забезпечує легке обертання крісла, яке сприяє рухливості в області таза і дозволяє ногам прийняти зручне положення, не викликаючи набряклості.
Режим гойдання з регулюванням під вагу користувача, заспокоїть нервову систему, усуне статичне навантаження на м'язи і хребет.
Перфорована спинка з «дихаючою» оббивкою не тримає тепло і вологу, відштовхує запахи. Стійкий до деформації наповнювач приймає форму тіла, роблячи Ваше положення в кріслі ще більш зручним.
Широка хрестовина має велику стійкість при відхиленні.
Прогумовані колеса для безшумного пересування крісла по різних поверхнях. Колеса з функцією гальма автоматично блокуються, при відсутності навантаження на крісло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Коричневий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Глибина сидіння | 54 см |