Крісло Марсель Пластик Софт Матрац дарк браун

Істинно французька чарівність крісла повністю відповідає його назві. Розкіш і простота, яскравість і стиль, комфорт і представництва — поєднуються в дизайні всіх моделей. Саме тому виріб гармонійно поєднуватиметься як із класичним інтер'єром, у якому переважає масивні меблі під дерево, так і в просторому, сучасному офісі, зробленому в стилі модерн із великою кількістю скляних або металевих деталей. Оббивка, виготовлена з високоякісних матеріалів, дає змогу комфортно почуватися в кріслі, навіть якщо весь день доведеться провести в положенні сидячи. Завдяки різноманітності відтінків крісло стає прикрасою кабінету.
Крісло Марсель Пластик Софт Ця модифікація крісла Марсель комплектується міцними високоякісними пластиковими підлокітниками з м'якими накладками, пластиковою хрестовиною, а також механізмом гойдання Tilt.
Механізм
Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дає змогу вільно розгойдуватися вперед-назад із фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по хитанню крісла можуть регулюватися, що дає змогу домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дає змогу швидко, без зайвих зусиль перевести організм із робочого стану на розслаблене та відпочило. Водночас механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Цей механізм часто встановлюється на крісла для керівників і рідше на операторські. Зручність цього механізму в тому, що він найпоширеніший і, якщо сталося зламання, можна його безпроблемно замінити. Усі комплектуючі завжди є в продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас.
Зносостійкість за тестом Martindale: 50 000 циклів Щільність: 460 г/м2 Склад: Обличчя: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛ Матеріал колекції Мадрас має середньозернисту фактуру натуральної шкіри, з глянсовою поверхнею різних кольорів. Верхній шар виготовлений із якісного, високотехнологічного поліуретану, пористість якого дає змогу матеріалу дихати, робить його теплим і приємним, оксамитовим на дотик. Колекція містить кілька кольорів, які добре поєднуються з будь-якими інтер'єрами та дають змогу використовувати матеріал як тканину-компаньйону до натуральної шкіри. Шкірзамінник Мадрас має такі безперечні переваги, як-от: висока міцність, безпека, благородний зовнішній вигляд, який довго залишається незмінним навіть під час активної експлуатації, висока схожість із натуральними аналогами, стійкість до вигоряння та стирання, простота в догляді.
Правила догляду.
Підтримувати його чистоту можна за допомогою спеціальних очисних засобів, дбайливе ставлення та зносостійкий матеріал гарантують тривалий термін експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 68 см |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Вага крісла | 16.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина сидіння | 480 |
| Глибина сидіння | 490 |
| Висота спинки | 700 |
| Висота виробу | 1100 мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 460 мм |
| Діаметр хрестовини | 700 мм |