Крісло Поло 50/АМФ-5 Дизайн Україна No2

Крісло Поло виділяється із загальної маси крісел із м'якою оббивкою та колірною різноманітністю. Завдяки широкому колірному ряду крісла Поло часто використовуються в модних офісах, робочих просторах і навіть барах. Поверхня крісел виготовлена з м'якого та комфортного матеріалу, приємного на дотик. Зручні підлокітники забезпечують підвищений рівень комфортності під час роботи.
Крісло Поло Принт Україна АМФ-5 Ця модифікація крісла Поло виготовлене з міцних високоякісних пластикових елементів із підлокітниками АМФ-5 і механізмом гойдання Перманент-Контакт. Крісло має орнамент української тематики.
Механізм Механізм "Перманент-контакт" використовується в операторських кріслах і дає змогу не просто з'єднати сидіння і спинку, а й регулювати кут нахилу, висоту спинки, а також глибину посадки. Цей механізм є найпоширенішим і простим, який забезпечує жорстку фіксацію кута нахилу за допомогою фіксувального гвинта, сидячи, з можливістю підібрати найзручніше положення, від 75 до 90 градусів. Невеликий гвинт, який розташований ззаду спинки, дає змогу підняти або опустити спинку, під сидінням розміщений третій гвинт, за допомогою якого легко відрегулювати глибину посадки спинки щодо сидіння. Отже, перманент-контакт — це механізм регулювання, який дає змогу гнучко настроїти навіть недороге крісло для довгої та плідної роботи.
Правила догляду Для догляду настійно рекомендується використовувати сухе чищення або пилосос. Уникайте потрапляння вологи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 505 мм |
| Глибина сидіння | 440 мм |
| Висота спинки | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 930 мм |
| Висота від підлоги до сидіння | 410 мм |
| Діаметр хрестовини | 640 мм |